Akışkan Transferindeki Doğru Tercihiniz...

Deko Pumps | Çalık Makina

Kalite Politikamız

Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak ÇALIK MAKİNA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’nin politikasıdır. Politikamız personelimizin yaratıcılıklarını geliştirmek sorumluluk duygusuna sahip olmasını sağlamaktır.

Personelin, her yaptığı işlerin kalitesinin bir başkası tarafından kontrol edilerek değil, spesifikasyonlara uygun çalışılarak oluşturulabileceği bilincine sahip olmasını sağlamaktır. Ancak bu sayede pazardaki yerimizi; eğitilmiş, uyumlu çalışan ve ekip çalışması konusundaki başarılı uygulamaları olan personelimiz ile sürdürüp geliştirebiliriz.

ÇALIK MAKİNA ürünlerini; En üst düzeyde müşteri tatminini sağlayacak, güvenilir olacak ve müşteriye bir değer sağlayacak biçimde üreteceğiz. Tüm çalışanları ile birlikte girişimci ve değişime açık bir ortam yaratmayı, ayrıca tüm faaliyet ve süreçlerde sürekli gelişmeyi ilke edinmiştir. Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, teknolojideki yeniliklere uygun olarak hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek, kalite bilincini taşıyan güler yüzlü yönetim anlayışı ile etkin, verimli ve güvenilir hizmet vermektir.

Kalite Hedeflerimiz

Kalite Politikamız ile uyumlu olan kalite hedeflerini belirledik.Aşağıda tarif edilen kalite hedeflerine tüm personelimizin sorumluluk anlayışları ile ulaşabileceğimiz düşüncesindeyim . Ancak bu sayede pazardaki yerimizi koruyup geliştirebiliriz.

* Müşteri şikayeti olmadan faaliyetleri sürdürmek,
* Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak,
*Uygunsuzlukların sayısını en aza indirerek yaptığımız tüm işleri her defasında , doğru,zamanında ve belirlediğimiz iş kurallarına uygun olarak yapmak,
* İyi tedarikçilerle çalışıp , tedarikçilerimizle birlikte sürekli iyileştirmeyi elde etmek ,
* Kişi başına düşen eğitim saatlerini arttırmak,
* Sağlık , emniyet ve çevre konusunda sağlıklı işleyen bir sistem oluşturmak,
* Tüm çalışanlar tarafından kalitenin bir yaşam felsefesi olarak algılanmasını sağlamak,
* Sürekli geliştirme çalışmaları başlatmak ve herkesin bu çalışmalara katılmasını sağlamak.

Ancak her bir ÇALIK MAKİNA çalışanı , yukarıdaki belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşacak şekilde ve kalite politikamız ile paralel çalıştığında yüzümüzü göstermiş olduğumuz müşterilerimizin istek ve beklentilerine en iyi yanıtı verebileceğimiz kanaatindeyim.

Vizyonumuz

Dünyada, Türkiye’de Özel Makine, Pompa ve bunlara ait yedek parça sektöründe müşteri hizmet ve ürün kaliteliliğinde bir numaralı marka olmaktır. Hedeflerimizin doğruluğuna inanarak hizmetlerini üstün kalite anlayışı ile geliştirmeyi her zamanda en yüksek standartlarla uygulamayı, ISO 9001 kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahüt ediyoruz.

Misyonumuz

Günümüz koşullarında süregelen zamanlarda müşterilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde çözümleyici ve kaliteli biçimde özgün hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilere birebir cevap verebilen çözümler geliştirmektir.